Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Burun Estetiği

Burun estetiği (rinoplasti) estetik operasyonlar arasında en çok tercih edilen cerrahi uygulamadır. Burun estetiği, fonksiyonlarını bozmadan buruna yeniden şekil verme işlemidir. Burun şeklinin düzeltilmesinin yanı sıra nefes almayı zorlaştıracak kemik ve kıkırdak eğrilikleri de burun estetiği sırasında tedavi edilmektedir.

Burun estetiği öncesinde operasyonu yapacak doktor ve estetik yaptıracak kişinin ortak görüşleriyle kişiye özel bir plan yapılmaktadır. Planlama sırasında yüzün şekli, burnun dudak ve alın ile yaptığı açılar gibi daha pek çok detay dikkate alınmaktadır. Bu nedenle burun estetiği bu konuda uzman doktorlar ve tecrübeli ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Burun estetiği (rinoplasti), burnun gelişimini tamamladığı 17- 18 yaşından sonra yapılmalıdır. Genel anestezi altında yapılan burun estetiğinde amaç kişinin yüzüne yakışan, doğal ve estetik olduğu belli olmayan bir burun yapmaktır.


Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.