Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Traşsız Saç Ekimi

Saç ekimi son yıllarda özellikle erkekler arasında en faza yaptırılan estetik operasyonlardan arasında ilk sırada yer almaktadır. Saç ekimi işlemi öncesinde genellikle saçların tamamı ‘0’ yada ‘1’ numaraya vurulmaktadır.

Saç ekimi işleminde doğal görüntünün korunduğu “Traşsız Saç Ekimi” işleminde ise bunu yaptırmak isteyen kişilerden operasyon öncesi saçlarını uzatması talep edilmektedir. Traşsız Saç Ekimi uygulamasında amaç; saç ekimi yapılan bölgenin saçların arasına gizlenmesidir. İlk olarak greftlerin (saç kökleri) alınacağı bölge belirlenmektedir. 2. aşama ise belirlenen güçlü ve sağlıklı foliküllerin toplanması işlemidir. Ekilmeye hazır saç kökleri son aşamada belirlenen bölgelere ekimi gerçekleştirilmektedir. Saçların arasına yapılan saç ekimi işlemi saçların doğal görüntüsünü korumaktadır. 

Traşsız Saç Ekimi ile ekimi gerçekleştirilen saçların doğal süreçte büyümesi gerçekleşmektedir. Traşsız Saç Ekimi, ekim yapılacak bölgenin küçük olduğu, saçların arasının saç ekimi yapılabilecek kadar seyrek olduğu kadın ve erkeklere uygulanmaktadır.

 


Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.