Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Karın Germe Estetiği

Hamilelik, kilo alıp verme, özellikle mide ameliyatı sonrasında aşırı kilo vermenin ardından karın derisinde sarkmalar, çatlaklar meydana gelmektedir. Diyet ve egzersiz ile gerginleşmeyen karın bölgesindeki deriler estetik karın germe ameliyatı ile gerginleştirilmekte ve karın kasları sıkılaştırılmaktadır. Karın germe ameliyatı bir kilo verme operasyonu olarak düşünülmemelidir.

Karın germe ameliyatı sırasında fazla deriler alınırken, karın kasları gerilerek sağlamlaştırılmakta ve karın bölgesindeki yağlar alınmaktadır. Genellikle ameliyat sırasında liposuction da uygulanmaktadır. Karın germe ameliyatı ve liposuction’ın birlikte uygulandığı bu operasyonlarda çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Karın germe ameliyatı sırasında doğal şekline uygun olarak  göbek deliği yapılmakta ve ideal yerine konularak estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

 


Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.